Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.08.2011 09:15:47 

LDT Lesní mlýn Jiřetín - Lesné a LDT Lesanka Pec pod Čerchovem

Aktuality
 
AKTUALITY 2011
 
Tak naše první parta je v pohodě doma.Dorazili jsme do Kladna lehce před půl druhou. V Peci jsme nechali 11 pokračovatelů naší mise na záchranu pohádek. Přejeme jim hodně zdaru a příznivé podmínky pro boj s Temnotou: krásné počasí, prima partu, pestrý program a samou dobrou náladu.
Je pátek večer a nás čeká vyhodnocení hry. Sbaleno už máme a těšíme se na vás doma. Tábor proběhl dobře, jen nás trochu zlobí kolující jednodenní chřipka, přestože jsme podnikli veškerá možná preventivní opatření. Nálada je ale i přes tuto nepříjemnost dobrá a vedoucí chválí hlavně malé táborníky za úspěšné zvládnutí prvního tábora. Doufáme, že jsme Temnotě ukázali, že se nedáme a že pohádky uhájíme.  Pokud se nic nezmění, čekejte nás podle plánu asi kolem půl druhé.
 
Počasí nám zatím přeje a vládne dobrá nálada. Internetové spojení je bohužel velmi špatné, tak asi nebudeme moc psát. Internetová pošta nám ale chodí, tak nám pište, těšíme se.
Do tábora jsme dorazili v pořádku a máme se dobře.
Tak jsem se rozhodla, že se pokusím tento web postoupit táboru Lesanka v Peci pod Čerchovem.
Pro vás, kteří sem zavítáte čistě náhodou pár slov na vysvětlenou:
V roce 2009 jsme pořádali 1. tábor v Jiřetíně. Rok poté jsme si to zopakovali, ale z provozních (ne jiných) důvodů v jiném složení vedoucích. Parta se ujala a tak jsme letos vyrazili do Jiřetína již potřetí a tentokrát v téměř nezměněném složení vedoucích a z velké části i dětí. 
Tábor se nám moc líbil ( více na www.ldtjiretin.websnadno.cz), ale protože jsem neztratila ani kontakt s původní jiřetínskou skupinou vedoucích ( jsou to mí přátelé ), domluvili jsme se, že spolu vyrazíme alespoň na týden a otestujeme novou základnu.
Parta se nám trochu rozrostla ( přihlásilo se dost dětí a tak jsme přibrali i pár dospěláků) a zítra jedeme.
Protože je tábor určený hlavně pro menší děti, které jedou poprvé na zkušenou, vrátili jsme se k osvědčené pohádkové celotáborovce. Ale opakovat se moc nebudeme - hodně jsme inovovali a v novém složení vedoucích a dětí dostane hra jiné parametry.
Pokud vás zajímá, co se bude dít, můžete na tyto stránky zavítat a třeba nám i poslat pozdrav do táborové pošty. Já ji teď ještě honem musím zbavit ochranného hesla.
Tak zatím....
                                         Ahoj, Jana
 Ahoj kamarádi,
tak už je  pomalu za námi další školní rok.
S většinou z vás jsme se viděli na potáborovém srazu v Libušíně a spousta z vás nám zachovává přízeň a vyrážíte s námi opět do Jiřetína. Někdo podruhé a několik vytrvalců dokonce potřetí.
Já jsem mezitím založila nový táborový web, protože jsem si myslela, že už se na tento nedostanu. Ale nakonec to šlo, tak teď přemýšlím, zda zachovat tento, anebo pokračovat v  novém, protože jeho adresu už jsem poslala všem přihlášeným. Zatím zachovám oba a do schůzky s rodiči 14.6. od 17,30 hodin ve Spirále, si to řádně rozmyslím.
Nové stránky najdete pod www.ldtjiretin.websnadno.cz.
Už tam někteří z vás začali korespondovat, tak se přidejte.
 
Letošní celotáborová hra nese název Prázdninový expres hledačů pokladů. Během 14 dnů na táboře od 2. do 16. 7.2011 bude naše základna představovat mezinárodní expres, ve kterém budeme cestovat po celém světě a hledat více i méně záhadné muzejní exponáty, nebo ztracené či zapomenuté historické artefakty. O dobrodružství a zábavu by tedy nouze být neměla. Teď ještě, abychom byli všichni v dobré kondici a náladě a aby nám přálo počasí.
Tak tedy, vybojujte co nejlepší vysvědčení a hned 2. prázdninový den na viděnou u odjezdu autobusu do Jiřetína.
 
Jana, HV (červen 2011)
 
 
 
2010 
 
Tak už jsme všichni doma. Doufám, že v pořádku a bohatší o příjemné prázdninové zážitky. Podle ohlasů dětí, některých rodičů a nás vedoucích se letošní tábor vydařil: počasí nám přálo, parta byla dobrá, jídlo nám chutnalo a program byl pestrý i přes to, že většina odpolední patřila koupání. Spousta prázdninových dnů je ještě před námi a já si přeji, abyste je užili ve zdraví, pohodě a dobré náladě.
A pokud budete mít po začátku školy chuť potkat se s kamarády ze začátku prázdnin, můžeme společně strávit víkend na turistické základně v Libušíně. Termín potáborového srazu je pá 23.9. - ne 25.9.2010.
Po prázdninách vás budu ještě podrobně informovat.
Tak užívejte léto a budete-li mít chuť, napište do pošty jak se máte.
 
 
Dnes v úterý 6.7.2010 nám trochu stávkuje internetové spojení,snad to nebude trvat dlouho.
Trošku prší, ale nálada je stále výborná.
Všechny doma zdravíme a děkujeme za poštu.
 
 
Táborníci děkují za poštu z webových stránek, všechno poctivě čteme, ale nestíháme odpovídat :-)
Všichni jsou v pořádku.
Odkaz na fotky zveřejněn v sekci Fotogalerie
 
 
 
Posíláme první AHOOOOOJ z tábora! :-)
Cesta do Jiřetína proběhla v pořádku, po příjezdu jsme se naobědvali - dobré uzené a bramborová kaše a v rámci poledního klidu jsme si vybalil a pak hurá na koupaliště.
Všechny děti jsou v pořádku a tak nám nic nebrání po večeři zahájit celotáborovou hru.
 
 
 
 
 
Ahoj kamaráde!
 
 Vydej se s námi na prázdninovou výpravu
Za pokladem Tolštejnského panství.
To, jestli najdeme poklad není jisté, ale tebe určitě čeká 
3. -17.7.2010
14 dní zábavy a dobrodružství mezi dětmi ve věku 6-12 let
v budově tajemného Lesního mlýna nedaleko Jiřetína pod Jedlovou.
 
Cena 4650,-Kč
 
Informace: Jana Hromasová,
tel.774690083,e-mail:hromasovajana@seznam.cz
 
 
   Ještě než se rozhodneš, můžeš s námi prožít
čarodějnický víkend (30.4.-2.5.2010)
                              na turistické základně v Libušíně.
Zde můžeš potkat staré známé z Pohádky ( pro nezasvěcené: loňský běh LDT) i nové osoby, které s námi chtějí letos o prázdninách konečně najít bájný poklad loupežníka Zelenovouse.
Proto neváhej a rezervuj si místo:
Lesní mýn ani TZ v Libušíně nejsou nafukovací :-) a jak se říká:
"Kdo dřív přijde, ten dřív mele".
 
 
ČARODĚJNICKÝ VÍKEND
KDY? 30.4.-2.5.2010
KDE? Na turistické základně LABYRINTu v Libušíně
KDO TAM BUDE? Každý, kdo chce zavzpomínat na loňský tábor a potkat se s kamarády, ale zváni jsou i ti, kdo by s námi chtěli vyrazit na začátku prázdnin do Jiřetína, nebo ti, co chtějí příjemně strávit jarní víkend v partě čarodějů a čarodějnic a s kouzelnickým programem.
CO SE BUDE DÍT? Čarodějnický slet u ohně, kouzlení a čarování, košťatové klání, dobrodružné a zábavné hry, tvořeníčko, i nějaké jídlo se najde a na spánek dojde...
KOLIK TO BUDE  STÁT: 560,-Kč ( zahrnuje stravu - od večeře v pátek do oběda v neděli, ubytování a pomůcky na program ).
CO BUDETE POTŘEBOVAT S SEBOU: spacák ( spí se na palandách v budově), přezůvky, hygienické potřeby, oblečení do budovy i na ven ( raději teplejší ) a nezbytnou čarodějnickou výbavu, samozřejmě.
KDY AKCE ZAČÍNÁ: Sraz účastníků je v pátek 30.4.2010.  mezi 16. a 18. hodinou.
KDY AKCE KONČÍ: Rodiče si vás mohou vyzvednout v neděli 2.5.2010 mezi 14. a 15. hodinou.
 
PŘIHLÁŠKY DO 28.4.2010 U JANY HROMASOVÉ
 
TOPlist